Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA ULICA ZENEVSKA

180 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Универзал Инвест Инженеринг 17 септ. 00:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
SE PRODAVAAT STANOVI NA POCETOK NA JUZEN BULEVAR 1 200 ЕУР
 EKSLUZIVEN STAN VO PODNOZJETO NA VODNO 1 150 ЕУР
KUKA SO PLAC NA UL KOZLE 91 000 ЕУР
STAN VO KAPISHTEC 80 m2 1 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Kukata se sostoi od salon so kujna,2 sobi i kupatilo na prviot sprat i 3 spalni i kupatilo na vttoriot sprat.Vnatresna povrshina 167 m2.Dvor v,od napred so garaza, a pozadi kukata so dvor d koj se izleguva od samiot salon.
Универзал Инвест Инженеринг
Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности [email protected]
Посетете ја нашата продавница
ул.Партизанска 2бр.8/1 Прикажи на мапата
072 212 290
Универзал Инвест Инженеринг
072 212 290
Leaflet
Универзал Инвест Инженеринг
SE PRODAVA TROSOBEN STAN VO AERODRON 1 100 ЕУР
SE PRODAVA NOVOGRADBA STAN VO TAFTALICE 2 1 150 ЕУР
DELOVEN PRROSTOR VO DEBAR MAALO 350 000 ЕУР
SE PRODAVA STAN NASPROTI VERO-TAFTALIZDE 80 000 ЕУР
Кон почеток