Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 70m2 vo Nerezi

150 000 ЕУР

Се продава од: vesna 07 мај 11:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
se prodava 700m2 dvor so kuka 70m2 povolnost za gradba +dve markici vo NEREZI hitno
Leaflet
Кон почеток