Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 99m2 VO VLAE

62 000 ЕУР

Се продава од: Жарко 24 апр. 13:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вкупниот плац е 167 м2, куќата е 99 м2 (тврда градба со два влеза) + 12 м2 подрум. Се наоѓа во многу тивок дел во Влае, веднаш до Детската Градинка.
Leaflet
Кон почеток