Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvorno mesto vo Taftalidze

230 000 ЕУР

275 000 ЕУР

Се продава од: Jovica Вчера 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во карпош тафталиџе, кај катастер позади партизанска.
Куќата е 197 метри квадратни на два спрата со дворно место од 235 метри квадратни и 240 метри квадратни под објект.
Плацот има дополнителна маркица за градба.
Leaflet
Кон почеток