Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO BARDOVCI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 25 јан. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
STAN KAJ KATOLICKA 81m2 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ -20М2 1 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Бардовци градба 2014 година,со квадратура од 83м2 и 700м2 дворно место.Куќата е на високо приземје ,самостојна со две спални соби,дневна со кујна,гостинско вц,бања и подрум 20м2.Цена по договор.
шифра.2037
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695
Leaflet
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
STAN KAJ POLICIJATA LISICE 95m2 0 ЕУР
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации