Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kozle

200 000 ЕУР

Се продава од: Daniel 02 септ. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Se prodava Kuka vo naselba Kozle, so povrshina od 266m2. Kukata se naoga na glavnata ulica "Kozle" 500m posle benzinskata stanica vo pravec na Replek. Dvorot so povrsina od 330m2, izleguva na sporedna ulica. Prizrmjeto e odvoena celina so poseben vlez, i povrshina od 101m2. Prviot i vtoriot kat se odvoena celina, so vkupna povrshina od 165m2.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации