Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kozle

0 ЕУР

Се продава од: Marko 15 јан. 11:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Се продава куќа на одлична локација во близина на последна 57ца. Големо дворно место, мирна населба, луксузна градба. Вкупна дворна површина 900м2. Во дворот има две куќички една во улога на летна кујна со тоалет, другата може да служи како остава. Исто така во дворот има фонтана.
Централно греење на нафта и струја, во секоја соба има инсталиран клима уред.
Одлична термална изолација.
Одвоен деловен простор 40м2, со посебен влез, тоалет/купатило.
Кон почеток