Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO NAS DAME GRUEV

49 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: КАЗА МИА - М 02 септ. 10:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата

TROSOBEN RENOVIRAN STAN CENTAR DO PESTALOCI 860 EUR
DVOSOBEN OPREMEN STAN 42m2 CRNICE NAD MVR 37 500 EUR
DVA STANA KAPISTEC BLIZU KLINICKI 43 M2 DVOSOBEN 55 900 EUR
NOV VSELIV STAN VO AERODROM 57 M2 DO ZELEZNICKA 58 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во нас.Даме Груев со површина од 75м2 на плац 400м2 - единечна. Куќата се наога во близина на градинката.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Посетете ја нашата продавница
Партизански Одреди бр.43б/8 Прикажи на мапата
078434502
КАЗА МИА - М
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М

КАЗА МИА - М

1384 Огласи во продавницата
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ M.DOM 250 EUR
SE IZDAVA NOV STAN 37m2 BLIZU EVROPSKI UNIVERZITET 250 EUR
CENTAR RADIOBRAN 38M2 1 KAT 0 EUR
INVESTITOR BARA PLAC ZA GRADBA CENTAR 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации