Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Vlae

1 ЕУР

Се продава од: Andrej 26 мар. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Prodavam kuka vo nas.Vlae, Skopje. So povrsina od 300 m2, na 2 sprata po 90 m2.potkrovje, podrum adaptiran za ziveenje 40 m2, dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации