Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Kuka vo Vlae komplet so baraka i garaza

135 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 22 апр. 20:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

169 Огласи во продавницата

SE PRODAVA PLAC VO DOLNO LISICE 35 ЕУР
SE PRODAVA BARAKA VO VLAE PO EKSTRA CENA    50 000 ЕУР
Stanovi na ul Slavej Planina 1 250 ЕУР
KUCA VO VLAE 120 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Kukata e na dva sprata so nadvoreshni skali, sekoj sprat e po 81 m2, shirokadnevna so kujna, 2 spalni i kupatilo,a prviot sprat ima i dvor 160 m2. Ima garaza i baraka vo povrshina od 60 m2.Moze da se dogradi vo visina od 9,50 m.
Iskra Real Estate
  Online
072 212 290
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

169 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN NA RUZVELTOVA 200 ЕУР
SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO OHRID 150 m od EZERO 1 290 ЕУР
Stan kaj Pestaloci 820 ЕУР
SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR NA OHRID 62 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации