Објавени: јан. 24 2023 02:35

Kukja vo Vlae 195m2

ЕУР

Објавени: јан. 24 02:35
Прегледи: 244
Prodavam kuka vo Vlae, pozadi Benzinskata od stranata na igralishteto.
Kukjata e P+1+P (78+88+29)-vkupno 195m2. Ima 15 m2 podrum, sopstveno parno i odzaci na dvata sprata (gradsko parno na 20m), termo fasada i dvor od 100 m2. Lepenka e od dve strani.
Moze da funkcionira i kako 2 oddelni stanovi. Fizicki se odvoeni so posebni vlezovi i strujomeri. Prizemjeto ima 2 spalni sobi i dnevna. Katot 1 spalna i dnevna. Potkrovjeto ima 2 spalni sobi.
Idealna za zivot na 2 familii ili pogolemi semejstva.
Mozna e zamena za stan so vasha doplata.
Chist imoten list.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
244
070343575

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации