Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJUBAVATA KUKA VO BARDOVCI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 01 септ. 09:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
GARSONJERA VO CITY GARDEN 31M2 40 000 EUR
PREKRASEN STAN OD 94m2 NA VODNO SO PANORAMA 103 000 EUR
KUKA OD 444M2 NA ODLICNA POZICIJA CENTAR 520 000 EUR
PLAC NA VODNO ZA SEMEJNA KUKA 190 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Se prodava najubavata kuka vo Bardovci. EKSKLUZIVNA so 2 bazeni I ogromno zatvoreno dzakyzi. Kukata e 310m2 na plac od 1000 m2
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Посетете ја нашата продавница
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Прикажи на мапата
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
CentarPark Fontana apartment for rent 2 bedrooms 450 EUR
Stan 70m2 Taftalidze odlicna ponuda 62 000 EUR
DELOVNI OBJEKTI NA PLOSTAD 0 MKD
KUKA NA ODLICNA LOKACIJA 1 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации