Објавени: јул. 05 2022 11:50

Prekrasna vila vo Karpos

Објавени: јул. 05 11:50
Прегледи: 2992
Se prodava prekrasna vila vo karpos. Vilata e na dva sprata i podrum. Prizemjeto ima kvadratura od 480 m2, Podrumot ima kvadratura od 200 m2, i spratot ima kvadratura od 130 m2. Vilata e opremena so bazen koj e polu nadvoresen, polu vnatresen. Dopolnitelen dvor od 2000 m2. Moze da se prenameni i kako rezidencija, bolnica, starski dom, hotel itn.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации