Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2022 11:05

Preubava kukja vo Zlokukjani

ЕУР

Објавени: ноем. 27 11:05
Прегледи: 938
ASTORIA NEDVIŻNOSTI ekskluzivno prodava preubava kukja vo Zlokukjani. Objektot e edinečen, so vkupna povrsina od 480m2 rasporedeni na 3nivoa, Prizemje golema dnevna soba so kujna i troezarija, poseben relaksiracki kamin prostor, gostinski toalet. Vtorit kat raspolaga so 3 spalni sobi, od koj 2 golemi detski so svoe zaednicko golemo kupatilo plus dopolnitelno roditelski apartman so svoe kupatilo. Tretio kat e zaseben gostinaki apartman so site sodrzini. Prekrasen objekt za familijarno domuvanje,so hortikulturno uredena gradina so povrsina od 800m2 na koja ima i prekrasen nadvorešen bazen.Imotot e vo sklop na zatvoren - celosno obezbeden komleks so prekrasno uredena hortikulturna dvorna površina. Kukjata e kompletno renovirana i se prodava po cena od 985.000eur. Plus Danok na promet vo visina od 3,5%. Agenciskata provizija e vklučena vo cenata. Poradi diskrecija sliki od objektot nemozeme da objavime, no za seriozno zainteresirani klienti moze da dogovorime da se razgleda objektot. Kontakt telefon:ASTORIA NEDVIŻNOSTI 070/225-010 Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации