Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA EKSKLUZIVNO KUKA VO BARDOVCI

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 18 апр. 15:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2836 Огласи во продавницата

Stan vo Taftalige 350 ЕУР
Nov stan 88 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2 SO POVRSINA OD 40M2 220 ЕУР
EKSTRA STAN VO CENTAR 110 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se izdava kuka od 340m2, dvor od 500m2, i moznot za parkiranje na nekolku vozila, kukata ima komplet opremena kujna, prostran dneven prestoj, tri spalni sobi od koi ednata e so sopstveno kupatilo i garderober, rabotna soba, sekoja soba ima klimatizer i ima solaren sistem.
Evidenten broj 29808
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2836 Огласи во продавницата
Povolen cetvorosoben stan na Vodno 270 ЕУР
Dvosoben stan 50m2 CENTAR Debar Maalo 380 ЕУР
Prazen stan pozadi Ramstor pogoden za kancelarija 280 ЕУР
Stan pogoden za kancelarija vo Centar 200 ЕУР
Кон почеток