Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 28 2022 04:04

Se izdava kuka za delovno rabotenje 220m2 vo Taftalidze

ЕУР

Објавени: ноем. 28 04:04
Прегледи: 158
sifra 5 906
Se izdava samostojna kukja od 220m2 na dve nivoa vo Taftalige, sopstven dvor so 2- nadvoresni parking mesta + 2-vnatresni parking mesta
- prizemje od 140m2 so 3-prostorii + kujna i toalet , terasa ,

1-vi kat od 80m2 so 3-prostorii + toalet i terasa,

podrumski prostorii od 30m2 - kako magacinski prostor.

slobodna od 1-Januari 2023god.
cena:1.600e.
kont.tel.za poseta na kukjata 077 705 108


Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации