Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva ubava nova kuka vo Bardovci

1 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 21 авг. 15:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
2soben nov stan 51m2 vo Debar Maalo 1 250 ЕУР
EKSKLUZIVNO NOV STAN 42m2 POZADI UNIVERZALNA SALA 48 000 ЕУР
Rabotna pozicija - Agent za nedviznosti 0 МКД
Nov 3 soben stan 59m2 vo Taftalidze 2 59 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува куќа во Бардовци, во близина на школото.

Двор 500 м2 + паркинг простор
Куќа 332 м2
2 нивоа
Дневна соба, трпезарија, 4 спални соби, 3 бањи
Подрум
Празна или наместена

Цена (за празна) - 1500 Евра

Шифра С300
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
4 SOBEN STAN VO KAPISTEC 116 000 ЕУР
KUKA VO VLAE NOVA GRADBA 2010 199 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom Majcin Dom 66 000 ЕУР
Stan vo Centar od 87m2 87 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации