Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА ДОГРАДЕНА БАРАКА ВО ВЛАЕ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ПЕТ-ИВА-СТАРС ДООЕЛ 07 мај 19:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава нероновирана доградена барака и земјиште во Влае, на ул.Владимир Каваев бр.25б. Бараката по имотен лист има легализирани 40м2, во постапка за легализација се 24м2 кои се составен дел од бараката, и посебен дел од 12м2, видно од Барање за легализација и имотен лист во кој во делот на земјиште под објект се наведени 64м2 и 12м2. Само земјиште по имотен лист е 85м2 двор од бараката и на друг имотен лист 40м2 кое земјиште е како сервисна улица до бараката. Бараката има пристап од две страни, преку улица Владимир Каваев и улица Извор. Имотно правната состојба е уредна и чиста, со можност веднаш да се пристапи кон купопродажба. ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ПЕТ-ИВА-СТАРС ДООЕЛ
070246176


WhatsApp:
070246176
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации