Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SEMEJNA TRI SPRATNA KUKA OD 360m2 VO sKOPJE

Се продава од: ZORAN 04 фев. 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
SE PRODAVA SEMEJNA KUKA OD PRIZEMJE, I DVA KATA SEKOJ KAT SO POSEBEN VLEZ, OD PO 120 M2 , PO 2 TERASI. 250 M2 DVOR I 30 M2 PODRUM. IDEALNA KUKA ZA TRI SEMEJSTVA. POVEKE INFORMACII NA 078 224 833 075 821 888
Leaflet
Кон почеток