Оглас од претпријатие Објавени: мај 28 2022 11:47

Shtepi me qera ne lokacion te qeshte

Објавени: мај 28 11:47
Прегледи: 538
ID7670H

Shtepi e re me qera ne nje lokacion te qete ne Nerez me pamje te bukur te qytetit.

Shtepia ka nje siperfaqe te brendshme prej 320m2 si dhe nje oborr te rregulluar hortikulturalisht 700m2 me pishine.

Brenda shtepia eshte e ndare ne dy kate, me tre dhoma gjumi, kater tualete, nje sallon te bollshem me ambjent ngrenie, nje kuzhine te pajisur plotesisht dhe nje sauna.

Ngrohja dhe ftohja rregullohet me kondicionerë me inverter dhe ngrohje nën dysheme.

Shtepia mund te pajiset sipas nevojave te klientit.


Na kontaktoni për më shumë informacion

Telefoni kontaktues: 0038978256471
E-mail: sales@propertyone.mk
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации