Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stara kuka so plac za gradba vo KOZLE

0 ЕУР

Се продава од: biljana 09 мар. 08:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Prodavam stara kuka so plac od 790 m2 za gradba,so cisti dokumenti,markici za gradba,voda,struja.Placot se naogja na predposledna 57 kade sto se vkrstuva ulicata so patot za zdanec i trnodol.Kukata ne e na glavnata ulica,mirno mesto,samo za seriozni kupuvaci-molam.Lice za kontakt Petar.
biljana
071 698303
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации