Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sprat od kuka na glavnata ulica kaj Katastar

Се продава од: Svetlana 09 авг. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Спратот од куќата е со посебен вле, има гаража, посебен двор, одделено од другиот спрат. Локацијата е екстра, спроти куќата има основно училиште и градинка.
Svetlana
070400043
Leaflet
Кон почеток