Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOP CENA ZA EKSKLUZIVNA KUKA VO ZLOKUKANI

790 000 ЕУР

890 000 ЕУР

Се продава од: jovica 08 авг. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава/издава ексклузивна куќа во Св. Јован Комплекс- Злокуќани. Цена 890,000€.
Куќата е уникатна и се простира на земјиште од 3500 м2 .
Земјиштето(дворот) е совршено уреден со зеленило, вештачко езеро, приватен паркинг кое е во сопственост на куќата .
Ексклузивната куќа е на два ката со вкупна површина од 670 м2 . Првиот кат е составен од голем дневен престој , трпезариски дел, гостински тоалет, остава, кујна и посебен спа дел од 270 м2 со внатрешен базен, џакузи, сауна, туш кабини, тоалет и простор за билјард
На вториот кат на 200 м2 се стационирани спалните соби. Куќата е сочинета од 3 спални соби и секоја спална соба си има свое купатило и гардеробер.

Цена по договор.
телефон за контакт: 070/221-161

The house is unique extends to 3500 m2 land .
The yard is perfectly decorated with an artificial lake and private parking owned by the house .
The exclusive house has two floors with a total area of 670 m2. The first floor consists of a large living room, a dining area, guest toilet, utilitу, kitchen and a separate spa area of 270 m2 with an indoor pool, jacuzzi, sauna, shower cabins, toilet and billiard place.
On the second floor of 200 m2 are the bedrooms. The house is composed of 3 bedrooms and each bedroom has its own bathroom and closet.


Contact. 070/221-161
Leaflet
Кон почеток