Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BARAKA VO 11 OKTOMVRI ILI ZAMENA ZA STAN

0 МКД

Се продава од: Dime 20 мај 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava baraka vo naselba 11 oktomvri na atraktivna i mirna lokacija,
Izlez ima na Bul. Srbija i e blizu do uste 2 bulevari.

Legalna komplet so dokumenti i imoten list.

Povrsina 120m2
Podrum i garaza 40m2
Dvorna povrsina 210m2

Moze i zamena za stan vo Aerodrom, Kisela Voda, Novo Lisice, Karpos i Gjorce
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации