Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka vo Pintija

55 000 ЕУР

Се продава од: Петар 02 фев. 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Итно! Се продава недвижен имот: дворно место ~ 200м2, + барака 71м2 (3 соби, кујна, тоалет, 2 претсобја) и гарсониера 19м2 (соба, кујна, тоалет). Двата станбени објекти се наоѓаат во ист двор: првиот е стара градба со доградба, а вториот е независен објект - релативно нова градба. Потребно е реновирање.

Петар
075339116
Leaflet
Кон почеток