Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iznajmuvanje na kukja

7 500 МКД

Се продава од: Jovan Slzdanoski 10 мај 18:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Iznajmuvam kukja vo naselba pripor so povrsina od 50 kvadrati, vkupno so dvorno mesto 300 kvadrati. Kukjata se naoga na prekrasna lokacija so ubav pogled, blizu avtobuskata na posledna 24ka vo pripor.
Jovan Slzdanoski
072597671
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации