Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 120m2 K Voda 11 Oktomvri zamena za stan

85 000 ЕУР

Се продава од: ab 08 јан. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Se prodava kukja (tvrda gradba) vo nas. 11 Oktomvri ( posledna 4ka ) Kisela Voda, visoko prizemje + kat so 2 posebni vleza + 110 m2 dvor, so izlez na 3 ulici. - Prizemje 52m2 + 6m2 terasa so 2 spalni - Kat 51m2 + 12m2 terasa so 2 spalni - Podrum 42m2.
Leaflet
Кон почеток