Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka 50m2

60 000 ЕУР

Се продава од: Svetlana 01 септ. 12:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka 50mk.so dvor 220mk,lani renovirana so izolacija I novi prozori vrati terasa,dve spalni fnevna I kujna . Vo n. Dracevo
Svetlana
072249603
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации