Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na atraktivna lokacija vo Kisela Voda

120 000 ЕУР

Се продава од: Slagjana/Vladimir Ilievski Вчера 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
ИТНО се продава куќа на атрактивна и мирна локација во Кисела Вода! 078260594

Продавам куќа во Кисела Вода од 226 м2 и дворно место од 365 м2, по имотен лист, додека целиот плац вкупно е 491 м2.

Куќата е на два ката, а секој кат има две нивоа, каде спалните и купатилата се на второто ниво на секој од катовите. Двата ката се споени со внатрешни скали, но одвоени со врата, така да може да се користи и како цела куќа за една фамилија, а бидејќи двата спрата имаат и посебни влезови може да се користи за две посебни фамилии, односно како два посебни стана.

Постои плоча над вториот кат со опциjа за доградба на поткровје.


Slagjana/Vladimir Ilievski
078260594
Leaflet
Кон почеток