Македонски | Shqip | English |

Kuka na atraktivna lokacija vo Kisela Voda

Се продава од: Slagjana/Vladimir Ilievski Денес 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Адреса: Ul: Marko Oreshkovic, br.60
Површина: 226 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Кисела Вода, Скопjе
ИТНО се продава куќа на атрактивна и мирна локација во Кисела Вода! 078260594

Продавам куќа во Кисела Вода од 226 м2 и дворно место од 365 м2, по имотен лист, додека целиот плац вкупно е 491 м2.

Куќата е на два ката, а секој кат има две нивоа, каде спалните и купатилата се на второто ниво на секој од катовите. Двата ката се споени со внатрешни скали, но одвоени со врата, така да може да се користи и како цела куќа за една фамилија, а бидејќи двата спрата имаат и посебни влезови може да се користи за две посебни фамилии, односно како два посебни стана.

Постои плоча над вториот кат со опциjа за доградба на поткровје.


Нема посетени огласи
Кон почеток