Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka na podnozjeto na Vodno Przino

229 000 ЕУР

Се продава од: Dusan Вчера 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Продавам куќа на подножјето на Водно во Пржино, на ул. Мариовска, со нето површина од 300 m2 (приземје и кат) осум спални соби и два салона по 65 м2, со камин и парно греење, со голем двор (плац 650 м2) и прекрасен поглед. Со простор за договор околу цената.
Leaflet
Кон почеток