Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA NA TOP LOKACIJA VO PRZINO

230 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 18 апр. 16:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата

Trosoben stan vo Debar Maalo 58 200 ЕУР
Nov stan za iznajmuvanje vo Centar 250 ЕУР
Ubav nov stan 65m2 vo Kozle -
Nov stan kaj Univerzalna sala 94 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se proda kuka od 180m2 so dvor od 340m2, na prekrasna lokacija, so moznost za gradba na nova kuka so markica P+2+Pk od 888m2 bruto izgradena povrsina.
Evidenten broj 31030
Lice za kontakt Margarita
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата
Stan 46m2 vo Centar 52 900 ЕУР
Se izdava del od dukan od 75m2 vo GTC prizemje -
Stan od 90m2 so 3 spalni vo Vlae 81 000 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Taftalidze 1 500 ЕУР
Кон почеток