Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 100m2 vo Kisela Voda

0 МКД

Се продава од: Lence Денес 15:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Kukata se prodava no mozna e i zamena za stan so doplata vasa
Dvorno mesto 400m2
Kukata e na 2 sprata(262m2), garaza i podrum. Odma vsevliva so site dokumenti, za podetalni informacii kontaktirajtene
Leaflet
Кон почеток