Македонски | Shqip | English |

Kuka od 138m2 vo Kisela Voda moze zamena

Се продава од: Mile 28 јан. 09:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

130 000 ЕУР

Број на соби: 5
Адреса: Milan Mijalkovic 6b
Површина: 138 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Се продава или заменува куќа за стан во Кисела Вода.Куќата е во Пржино квадратура 138м2 легализирана со маркица П+1+поткровље...дворно место 294м2...замена за стан поголем доаѓа во предвид и во Аеродром или Ново Лисиче
Нема посетени огласи
Кон почеток