Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 150m2 vo Pintija

85 000 ЕУР

Се продава од: Павлина, Томо 20 јан. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
се продава куќа во нас.Пинтија.Куќата е 150м2,два спрата и поткровје+подрум и гаража( кои не се во таа квадратура).Има сопствено парно на струја,нафта и камин кој е поврзан со парното.
Павлина, Томо
078905488
Leaflet
Кон почеток