Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 165m2 vo naselba Pintija

Се продава од: Mladen 05 јул. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kukja vo naselba Pintija,Skopje,so gradezna dozvola i imoten list,so plac 700m2 i stambena povrsina 165m2.Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток