Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 170m2

125 000 ЕУР

Се продава од: Dijana 08 авг. 14:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Prodavam kuka od 170m2 dvorno mesto 130m2,kompletna imotna dokumentacija,so ureden dvor,zelenilo I najbitno mirno mesto za ziveenje,moze I zamena na stanovi.
Leaflet
Кон почеток