Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka povolno vo naselba Lisice

78 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Agencija za Nedviznosti Renesans 10 мај 13:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Agencija za Nedviznosti Renesans
Prodazba na stanovi vo nova zgrada 450 ЕУР
DUPLEKS VO STROG CENTAR GRADSKI ZID 6849 1 200 ЕУР
Ubavo opremen stan vo Centar  12741 450 ЕУР
Se izdava stan vo Porta Bunjakovec 550 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Број на спратови
Греење
Куќа со 217м2 вкупна станбена површина и двор од 580м2, лоцирана во населба Лисиче, во близина на Рамстор маркетот и новите згради. Куќата е изградена во 1984 година, не е реновирана, со ориентација југ-север, се состои од 40м2 подрумски простории, приземје од 88м2 вкупна станбена површина и 89м2 на кат. Според ДУП градежната парцела со вкупна површина од 681м2 наменета е за семејно домување, со можност за алтернативна Б1 класа мали комерцијални и деловни единици. Според општите урбанистичко-архитектонски услови дозволена е изградба на објект П+2 со максимална изградена површина од 380м2 и 127м2 во основа.

Цена: 78.000 ЕУР
Agencija za Nedviznosti Renesans
Agencija za Nedviznosti Renesans posreduva pri iznajmuvanje I kupoprodazba na nedvizen imot vo zemjata i stranstvo.
Посетете ја нашата продавница
Vasil Glavinov br.14, zgrada Tifani vlez1 stan 9 Прикажи на мапата
+ 389 02 3134 504, + 389 02 3128 344
https://www.renesans.com.mk
Agencija za Nedviznosti Renesans
+ 389 02 3134 504, + 389 02 3128 344
Leaflet
Agencija za Nedviznosti Renesans
Ubav stan za iznajmuvanje vo Crnice 300 ЕУР
Mnogu ubava kuka vo Ohrid -
3 Bedroom flat in Centre Stan 3 spalni vo Centar 600 ЕУР
Ubavo opremen stan vo Centar  12741 450 ЕУР
Кон почеток