Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so golem plac na odlicna lokacija

350 000 ЕУР

Се продава од: Бранислав Чобанов 22 окт. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа со простран плац на одлична локација во населба Црниче. Прекрасен поглед на Скопје. Плацот е со маркица со максимална површина на градба од 1050 м2. Цена по догоровор.За посета и доплинителни информации јавете се на 078 693 740 или 078 658 091.
Бранислав Чобанов
078 658 091
Leaflet
Кон почеток