Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so plac na odlicna lokacija vo Przino

Се продава од: Светлана 22 јул. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Хитно се продава плац од 430 м2 со кука од 80м2 под покрив, на одлична локација во населба Пржино, покрај патот кон Теферич, на засебна парцела со можност за градба .
Цена поволна !!!
Светлана
078 279 889
Leaflet
Кон почеток