Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Crnice

173 000 ЕУР

210 000 ЕУР

Се продава од: Dragi Вчера 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Црниче (СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ПЕРФЕКТНА ЛОКАЦИЈА со двор од 350м2.
Се наоѓа во многу мирна средина и во доста добро соседство.
Куќата е со високо приземје и 2 подруми кои со малку труд може да бидат искористени и како соби...
Куќата има дозвола и за градба со маркица П+2.
Има поглед кон град Скопје и се наоѓа на локација со доста чист воздух.
Дворот е во две нивоа со ѕидови правени од камен и голема тревна површина со многу цвеќиња и елки.
Секогаш е мирно и тивко, особено во попладневните часови кога нема да бидете вознемирувани од никого, и се што ви преостанува ќе биде да го слушате ноќното пеење на славејчињата и да уживате во чистиот воздух.

Се продава САМО И САМО поради финансиско - станбени потреби.

Цената е 210.000 евра со простор за договор.

Со купување на куќата купувачот ќе добие на подарок и фасадни жолти цигли (2.000 парчиња).

Локацијата е идеална за приватни купувачи.

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН:

071 - 365 - 055 - Ристе
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации