Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Dracevo

0 МКД

Се продава од: Томе Вчера 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Драчево, веднаш до ж.станица- Драчево и на 50м.од последна автобуска станица.
Куќата е веднаш вселива, со струја,вода и приватно парно.
Пренос на сопственост веднаш, бидејќи има имотен лист.
Томе
070386185
Leaflet
Кон почеток