Објавени: дек. 22 2021 05:40

Kuka vo Dracevo

ЕУР

Објавени: дек. 22 05:40
Прегледи: 49
Продавам куќа во населба Драчево. Нова градба, приземје, поткровје и подрум. 140 м2 + 4 тераси и 300 м2 двор.
За повеќе информации контактирајте не на 078303914 или 078303912.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации