Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KISELA VODA ILI MENUVAM

0 МКД

Се продава од: Горан Миленковиќ 17 фев. 22:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
ПРОДАВАМ ИЛИ МЕНУВАМ ЗА СТАН ДОГРАДЕНА БАРАКА ВО ДРАЧЕВО КАРШИ ПОЛИЦИЈАТА 180 М2 И ДВОР 250 М2

ГОРАН 070 396872
Горан Миленковиќ
070 396872
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации