Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KISELA VODA MOZI ZAMENA ZA STAN

130 000 ЕУР

Се продава од: Valentina 04 фев. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава или се менува за стан во Кисела Вода Аеродром куќа легализирана со комплет документи.Куќата е самостојна со можност за градба П+1+поткровлје ...138м2 и двор од 294м2
Valentina
072 234512
Leaflet
Кон почеток