Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kisela Voda

0 МКД

Се продава од: Васе 06 септ. 11:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа во Кисела Вода на последна 24ка.. 550м2 е куќата. На три спрата со напред и назад двор. Сите документи ги има.. За повеќе информации контактирај те на овој број 078/821-126 Васе
Васе
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации