Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KISELA VODA

100 000 ЕУР

Се продава од: sonja 24 фев. 00:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа со два влеза,погодна за семејна фамилија,градба 1990 год,веднаш вселива.,со можност за доградба 2+1 на основна легализирана површина од 150м2,оддалечена од центарот на Скопје 5км.тел.за контакт 071329131
Leaflet
Кон почеток