Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI K VODA

49 000 ЕУР

59 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Family House 07 јул. 12:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата

SE IZDAVAAT DVA MALI STANA VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Family House izdava luksuzno opremen stan na Vodno 800 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN DO U.SALA 220 ЕУР
AGENCIJA ZA NEDVIZNINI BARA AGENTI ZA RABOTA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
AGENCIJA FAMILY HOUSE PRODAVA BARAKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI,OPSTINA KISELA VODA,ORIENTACIJA JUGOSEVER,DVORNO MESTO PO IMOTEN LIST 61m2,A KUKATA PO IMOTEN LIST 57M2 PLUS 44 m2.PODRUM I GARAZA (DEL OD KUKATA E PREDADEN NA LEGALIZACIJA) KUKATA IZLAGA NA DVE ULICI.
cena 49000eu+1% agenciska provizija
Moze i zamena za garsonjera so doplata.
Za poveke informacii na 070-335-775
Leaflet
Family House

Family House

463 Огласи во продавницата
Se izdava trosoben namesten stan vo Aerodrom 240 ЕУР
SE IZDAVA LUX 4-SOBEN STAN VO KISELA VODA 400 ЕУР
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN PRAZEN STAN VO AERODROM 170 ЕУР
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации