Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Naselba dracevo so imoten list

119 000 ЕУР

Се продава од: Jovica Денес 16:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Deloven prostor garaza podrum dvor
50m od policia ambulanta tinex i pazarot
Leaflet
Кон почеток