Оглас од претпријатие Објавени: мај 04 2022 05:20

Kuka vo naselba Lisice pozadi Morski

ЕУР

Објавени: мај 04 05:20
Прегледи: 940
sifra 21 300
Se prodava kukja na poranesna srusena baraka i od novo izgradena kukja vo Naselba Lisice na samiot pocetok vednas pozadi "Morski" so stanbena povrsina na prizemje od 105m2 + 20m2-balkoni + pomosni prostori vo suteren od 13m2 , stanben del kako poseben apartman vo suteren od 56m2 + 5m2-balkon + garaza od 26m2, so dva podrumi , na 167m2 gradezno izgradeno zemjiste, so 141m2 zemjiste pod zgrada.

cena 120.000e.
077 705 108
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации