Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO NASELBA USJE

75 000 ЕУР

Се продава од: Suzana 20 јан. 09:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
ПРОДАВАМ КУЌА ВО НАСЕЛБА УСЈЕ, НАД СТАКЛАРА, НА САМО 3,5 км од ЦЕНТАРОТ НА СКОПЈЕ. СО ДВОРНО МЕСТО 385мк. ПРИЗЕМЈЕ, СПРАТ И ПОТКРОВЈЕ, СО ДВА ВЛЕЗА И ДВЕ КУПАТИЛА, ПОГОДНА ЗА ДВЕ ФАМИЛИИ. СО СОПСТВЕНО ПАРНО И СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА.СО ОДЛИЧЕН ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ ГРАДЕНА 2003 ГОДИНА. ГАРАЖА ЗА ЕДНО ВОЗИЛО, И ПАРКИНГ ПРОСТОР ЗА ДВЕ ВОЗИЛА.
Leaflet
Кон почеток